T Love

T Love
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Warszawa
Utworów:
3
Oglądany:
4829 razy
iDesk:
Założenie konta:
30 października 2012
Ostatnia aktualizacja:
20 listopada 2012
UWAGA: Poznaliśmy zwycięzcę!

Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Zadanie konkursowe wbrew pozorom nie było łatwe, a mimo to otrzymaliśmy sporo ciekawych prac.

Jury konkursu w składzie: Muniek Staszczyk, Maciej Majchrzak wybrali zwycięzcę. Został nim, przedstawiający się jako: ”kompozytor, tekściarz, gitarzysta, producent i nawet czasem wokalista” - P M C Golden. Artysta zaproponował własną wersję piosenki ”Poeci umierają”.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na profil laureata (http://www.pmcgolden.muzzo.pl/).

Pozdrawiamy,
Redakcja Muzzo.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA KONKURS: "Zaśpiewaj z T.LOVE!"

Jesteś wokalistą/tką, uważasz, że masz rockowy głos lub zwyczajnie lubisz śpiewać? Chcesz pojawić się na jednej scenie z legendą polskiej muzyki rozrywkowej?

EMI Music Poland przy współpracy z Muzzo.pl zaprasza wszystkich młodych, utalentowanych wokalistów do udziału w konkursie, którego zwycięzca wykona razem z zespołem T.Love jeden z wybranych utwór na jednej scenie podczas koncertu promocyjnego płyty ”Old Is Gold”, który odbędzie się w dniu 24 listopada 2012 r. w Klubie Stodoła w Warszawie.

Zainteresowany? Sprawdź, co musisz zrobić!
- załóż profil w sekcji Wykonawcy w serwisie Muzzo.pl
- przygotuj własną wersję utworu ”Lucy phere” lub ”Poeci umierają” i zamieść go w dowolnej formie (wideo, audio) na swoim profilu
- prześlij na adres: konkurs@emimusic.pl adres www swojego profilu w serwisie www.muzzo.pl oraz adres e-mail i numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować
- umieść w komentarzach na profilu konkursowym (http://www.t-love.muzzo.pl/) następującą informację:
"Zgłaszam się do udziału w konkursie " Zaśpiewaj z T.LOVE " i oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję go"

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 listopada bieżącego roku, do godziny 23:59. Spośród wszystkich wykonań jury w składzie: Muniek Staszczyk, Maciej Majchrzak, do 19 listopada 2012 r. wybierze zwycięzcę. Laureat konkursu otrzyma unikatową możliwość współpracy z legendą polskiej muzyki, zespołem T.LOVE oraz nagrody rzeczowe!

Regulamin konkursu znajduje się pod adresem: http://muzzo.pl/grupa/regulamin-konkursu,10320

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dwupłytowe wydawnictwo zawiera 22 kawałki, napisane przez zespół w ostatnich czterech latach (2008-1012).
„Old Is Gold” to próba pokazania słuchaczom źródeł rock’n’rolla. Jak mówi Muniek „jesteśmy starą, zakurzoną kapelą i chcemy pokazać dzieciakom, gdzie tkwią korzenie”.

Płyta oparta jest na dawnym, szorstkim, czarnym bluesie spod znaku Muddy’ego Watersa, countrowo-folkowych klimatach w duchu Cashowsko-Dylanowskim, czy też na nucie znanej z wytwórni Tamla Motown.
Nagrywano ją "po staremu" na analogową taśmę w studiach: S3 i S4 oraz w Rogalowie Analogowym, metodą z lat 50-tych kiedy to zespoły rejestrowały swoje piosenki grając w jednym pomieszczeniu, bez jakiejkolwiek separacji instrumentów. To pomogło T.Love cofnąć się w czasie i wrócić do źródeł muzyki rock'n'rollowej.

Galeria

 • P M C Golden

  Miasto: Miechów

  Kompozytor, tekściarz, gitarzysta, producent i nawet...

 • Paulina Tequila Górnik

  Miasto: Chorzów

  Charyzmatyczna wokalistka z głosem, który na pewno...

 • Showbusiness

  Miasto: Kraków,...

  NajseXXXowniejszy rock w Polsce!!! kontakt: tel:...

 • Gosia

  Miasto: Przedmoście

  Nie uczęszczam na żadne lekcje śpiewu, co zapewne...